Ana Sayfa > HerTurlu.Blog > İlgi Çekici Fikirler Bulmak


İlgi Çekici Fikirler Bulmak

İlgi Çekici Fikirler Bulmak

Arama sorguları, hangi konuda içerik oluşturacağınız ve yeni ya da mevcut içeriğinizi nasıl zenginleştireceğiniz konusunda iyi bir ilham kaynağı olabilir.Sorgular sayesinde, kullanıcıların neler sorduğunu ve hangi bilgilere ihtiyaç duyduğunu belirleyebilirsiniz.

İlginizi çeken bir konuyu veya soruyu Google'da arayın. Ardından, "kullanıcılar şunları da sordu" ve "ilgili aramalar" bölümlerini inceleyerek daha fazla benzer fikir bulabilirsiniz.

Google Analytics, Search Console gibi uygulamalarla sitenizin en popüler ve yükselişte olan sorgularını inceleyerek bu sorgularla ilişkili daha fazla içerik oluşturmayı düşünebilirsiniz.

İlginizi çeken ve üzerinde çalıştığınız konuyla ilgili diğer kullanıcıların ne tür aramalar yaptığını görmek için Google Trends' i kullanabilirsiniz.

 


İlgilenebileceğiniz haberler

Hakkımızda

HerTürlü.Net, birçok kategoride ilanlarınızı ücretsiz yayınlayabileceğiniz, firmanızı en uygun kategoride sektörel dizinlere ekleyebileceğiniz, ürün ve hizmetlerinizle firmanıza özel sayfalarla tanıtabileceğiniz altyapıyı ücretsiz sunar.

Alternatif olarak özel bildirimler ve görsel, video, sunum dosyası ve benzeri eklentilerle şansınızı artırmak isterseniz Özel Üyelik Paketleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Reklam seçeneklerimiz için Reklam Paketleri sayfamızı inceleyin...

İletişim

HerTürlü.Net
[email protected]
İletişim Formu

Takip Edin...

Twitter  Facebook