Ana Sayfa > HerTurlu.Blog > 2022 Asgari Ücret Rakamı Belli Oldu


2022 Asgari Ücret Rakamı Belli Oldu

2022 Asgari Ücret Rakamı Belli Oldu

Asgari ücret Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı.Asgari ücret 2022 yılı için 4.250 TL olarak belirlendi.

Bugün yapılan 4ncü toplantıda sonuçlandırılan görüşmeler sonrasında saat 15:00' de Cumhurbaşkanı tarafından açıklama yapılacağı

İşçi, işveren ve hükümet temsilcilerinden oluşan Asgari Ücret Tespit Komisyonu, 2022'de geçerli olacak asgari ücret rakamını belirledi. Yeni asgari ücret, 4 bin 253 lira olarak açıklandı. Böylelikle asgari ücretteki artış yüzde 50,54 oldu. Öte yandan asgari ücrette gelir ve damga vergisi de kaldırıldı.

Bugün yapılan 4ncü toplantıda sonuçlandırılan görüşmeler sonrasında saat 15:00' de Cumhurbaşkanı tarafından açıklama yapılacağı belirtilmişti.


İlgilenebileceğiniz haberler

Hakkımızda

HerTürlü.Net, birçok kategoride ilanlarınızı ücretsiz yayınlayabileceğiniz, firmanızı en uygun kategoride sektörel dizinlere ekleyebileceğiniz, ürün ve hizmetlerinizle firmanıza özel sayfalarla tanıtabileceğiniz altyapıyı ücretsiz sunar.

Alternatif olarak özel bildirimler ve görsel, video, sunum dosyası ve benzeri eklentilerle şansınızı artırmak isterseniz Özel Üyelik Paketleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Reklam seçeneklerimiz için Reklam Paketleri sayfamızı inceleyin...

İletişim

HerTürlü.Net
[email protected]
İletişim Formu

Takip Edin...

Twitter  Facebook