Ana Sayfa > HerTurlu.Blog > Trafik sigortasında tavan fiyat uygulaması devam edecek


Trafik sigortasında tavan fiyat uygulaması devam edecek

Trafik sigortasında tavan fiyat uygulaması devam edecek

Zorunlu trafik sigortası için 2017 yılından beri devam eden tavan fiyat uygulaması 2021’de de devam edecek.Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu (SEDDK), kara yolları motorlu araçlar zorunlu mali sorumluluk sigortasında tavan fiyat uygulamasına ilişkin kararını verdi.

HER AY YÜZDE 1 ARTTIRILACAK

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından hazırlanan genelge, sigortacılık sektörüne iletildi. Buna göre, kurul kararıyla,  sigortalılar açısından primlerin makul seviyelerde tutulması amacıyla zorunlu trafik sigortalarında azami prim uygulamasının 2021 yılında da devam etmesi kararlaştırıldı. Söz konusu genelge, 1 Ocak 2017'den itibaren yürürlüğe girmişti. Genelge her sene başında uzatılıyor. Kurul, gelecek yıl trafik sigortasındaki prim artış oranını belirledi. 2021 yılı Ocak ayından itibaren primler her ay yüzde 1 artırılacak.


İlgilenebileceğiniz haberler

Hakkımızda

HerTürlü.Net, birçok kategoride ilanlarınızı ücretsiz yayınlayabileceğiniz, firmanızı en uygun kategoride sektörel dizinlere ekleyebileceğiniz, ürün ve hizmetlerinizle firmanıza özel sayfalarla tanıtabileceğiniz altyapıyı ücretsiz sunar.

Alternatif olarak özel bildirimler ve görsel, video, sunum dosyası ve benzeri eklentilerle şansınızı artırmak isterseniz Özel Üyelik Paketleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Reklam seçeneklerimiz için Reklam Paketleri sayfamızı inceleyin...

İletişim

HerTürlü.Net
[email protected]
İletişim Formu

Takip Edin...

Twitter  Facebook